Informații suplimentare
| Volum apa Serpentina Instant | 40 l |
|---|---|
| Capacitate productie ACM instant 80°/60°C - 10°/45°C (DIN 4708) | 0,98 m3/h – 40 kw |
| Culoare | Rosu |
| Clasa Energetica | C |
| Greutate | 245 kg |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | 1.91m |
| Presiunea maxima de lucru | 3 bar |
| Temperatura maxima de functionare | 95 °C |
| Volum | 783 l |
| Diametru cu izolatie | 990 mm |
| Diametru fara izolatie | 790 mm |
| Grosime izolatie | 100 mm |
| Tip izolatie | Fibra de Poliester |
| Numar serpentine | 1 |
| Suprafata de schimb Serpentina | 6.4 m2 |
| Presiune max de lucru serpentina | 10 bar |
| Tip puffer | Serpentina densa din inox pentru apa menajera instant |
| Finisaj exterior | PVC |
| Suprafata serpentina inferioara | 2.5 m2 |

There are no reviews yet.