Informații suplimentare
| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Clasa Energetica | D |
| Greutate | 557 kg |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Otel de tip S235JR EN10025 |
| Inaltime | 2.87 m |
| Presiunea maxima de lucru | 3 bar |
| Temperatura maxima de functionare | 95 °C |
| Volum | 5055 l |
| Diametru cu izolatie | 1800 mm |
| Diametru fara izolatie | 1600 mm |
| Grosime izolatie | 100 mm |
| Tip izolatie | Fibra de Poliester |
| Numar serpentine | 1 |
| Presiune max de lucru serpentina | 10 bar |
| Tip puffer | Standard |
| Finisaj exterior | PVC |
| Suprafata serpentina inferioara | 5 m2 |

There are no reviews yet.