Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar cu suport |
|---|---|
| Numar de persoane | 5-8 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 71 kg |
| Garantie | Pana la 5 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 1000 mm |
| Latime | 1800 mm |
| Adancime | 595 mm |
| Temperatura maxima de functionare | 260 °C (pana la +315 °C pentru contact temporar) |
| Numar total arzatoare | 3 |
| Suprafata de gatit | 3480 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Asaza gratarul pe o suprafata plana si asigura-te ca este bine fixat, apoi conecteaza regulatorul la butelia de gaz conform instructiunilor din manual. Porneste si preincalzeste gratarul pana la temperatura dorita, indica display-ul digital, aseaza alimentele pe plita, apoi ajusteaza caldura de la butonul de reglaj in functie de preparat; dupa gatit, lasa suprafata sa se raceasca inainte de curatare, apoi indeparteaza resturile si goleste tava de scurgere. |

There are no reviews yet.