Informații suplimentare
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutate | 2.85 kg |
| Producator | Kratki |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Metal |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 560 mm |
| Reglabile | Nu |
| Forma | Rectangulara |
| Vopsea | Termorezistenta in camp electrostatic |
| Tip grila | Luft |
| Suprafata activa circulatie aer | 586 cm2 |
| Inaltime rama constructie | 88 mm |
| Lungime rama constructie | 445 mm/445 mm |
| Adancimea ramei | 128 mm |
| Mod montaj | Fara rama de montaj |
| Utilizare | Avantaje principale Asigura o ventilatie eficienta si protejeaza camera de ardere
|

There are no reviews yet.