Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar |
|---|---|
| Arzator lateral | Da |
| Numar de persoane | 5-8 |
| Culoare | Inox |
| Greutate | 112 kg |
| Garantie | Pana la 15 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 1330 mm |
| Latime | 1800 mm |
| Adancime | 685 mm |
| Numar total arzatoare | 5 |
| Suprafata de gatit | 4394 cm2 |
| Utilizare | Aseaza produsul pe o suprafata stabila, rezistenta la caldura si bine ventilata. Este important ca gratarul sa fie plasat pe un loc plan, departe de materiale inflamabile, pentru a preveni orice risc.Conecteaza butelia de gaz conform instructiunilor si asigura-te ca supapele sunt bine fixate. Aprinde gratarul pe gaz Weber folosind sistemul de aprindere automata si lasa-l sa se preincalzeasca timp de 10-15 minute cu capacul inchis pentru a atinge temperatura optima de gatire. Daca vrei sa oferi un plus de gust preparatelor, utilizeaza cutia pentru afumare din otel inoxidabil, in care poti adauga aschii de lemn aromate. |

There are no reviews yet.