Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar |
|---|---|
| Numar de persoane | 5-8 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 46.5 kg |
| Garantie | Pana la 10 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 1117 mm |
| Latime | 1320 mm |
| Adancime | 675 mm |
| Numar total arzatoare | 4 |
| Suprafata de gatit | 3438 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Pentru utilizare, monteaza gratarul pe o suprafata stabila si conecteaza regulatorul la butelia de gaz conform instructiunilor din manual. Aprinde arzatoarele prin sistemul Snap-Jet, alege nivelul de caldura necesar pentru fiecare reteta si, dupa gatit, lasa gratarul sa se raceasca inainte de a curata grilajele si tavita de colectare a grasimilor. |

There are no reviews yet.