Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar |
|---|---|
| Butelie gaz | Mare |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 11 kg |
| Garantie | Pana la 5 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 380 mm |
| Latime | 1050 mm |
| Adancime | 440 mm |
| Temperatura maxima de functionare | 315 °C |
| Numar total arzatoare | 1 |
| Suprafata de gatit | 1290 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Asezati gratarul pe o suprafata plana, asigurati conectarea corecta a regulatorului la butelia de gaz si aprindeti-l conform instructiunilor producatorului. Dupa incalzire, puteti incepe gatitul, profitand de mesele laterale pentru a pregati ingredientele; la final, lasati gratarul sa se raceasca si curatati gratarele cu o perie moale sau un burete non-abraziv. |

There are no reviews yet.