Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar |
|---|---|
| Culoare | Inox |
| Greutate | 125 kg |
| Garantie | Pana la 15 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 1330 mm |
| Latime | 1900 mm |
| Adancime | 685 mm |
| Numar total arzatoare | 5 |
| Suprafata de gatit | 4394 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Aseaza produsul pe o suprafata dreapta, stabila si rezistenta la caldura. Conecteaza butelia de gaz conform instructiunilor producatorului, verifica etanseitatea racordurilor si aprinde gratarul folosind sistemul de aprindere rapida. |

There are no reviews yet.