Informații suplimentare
| Tip produs | Plancha |
|---|---|
| Arzator lateral | Nu |
| Butelie gaz | Mare |
| Numar de persoane | Pana in 4 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 25 kg |
| Garantie | 2 ani |
| Material exterior | Otel |
| Inaltime | 485 mm |
| Latime | 855 mm |
| Adancime | 610 mm |
| Numar total arzatoare | 3 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Gratarul pe gaz Cozze G-800 se utilizeaza simplu si intuitiv. Conecteaza gratarul la o butelie standard sau la sistem GPL, apoi aprinde cei 3 arzatoare prin rotirea butoanelor cu aprindere integrata. Preincalzeste suprafata de gatit timp de 10-15 minute pentru o distributie uniforma a caldurii. Foloseste partea cu grilaj pentru fripturi, burgeri sau mici si plancha neteda pentru legume, peste sau preparate delicate. Regleaza fiecare arzator independent pentru a crea zone diferite de temperatura, in functie de reteta. Dupa utilizare, lasa gratarul sa arda resturile cateva minute, apoi curata-l usor cu o spatula si o laveta umeda. |

There are no reviews yet.