Informații suplimentare
| Tip produs | Pachet |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Greutate | 35.5 kg |
| Garantie | 2 ani |
| Material exterior | Otel |
| Inaltime | 900 mm |
| Latime | 900 mm |
| Adancime | 600 mm |
| Utilizare | Inainte de coacere, conecteaza cuptorul la priza si lasa-l sa se preincalzeasca timp de aproximativ 25 de minute. Pentru a spori eficienta, foloseste scutul termic din inox inclus, care ajuta la mentinerea caldurii in interior, reducand pierderile prin deschiderea frontala. Atentie scutul este recomandat doar in faza de incalzire si intre coaceri, deoarece temperatura din interior poate deveni foarte ridicata. Pozitioneaza bucataria exterioara pe o suprafata stabila si aseaza cuptorul impreuna cu accesoriile pe blatul din inox pentru acces rapid si organizare eficienta. Daca ai nevoie de mai mult spatiu, poti adauga module suplimentare din gama Cozze, extinzand masa de 90 cm intr-o suprafata de lucru practica, durabila si usor de intretinut, perfecta pentru gatit in aer liber. |

There are no reviews yet.