Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar cu suport |
|---|---|
| Arzator lateral | Da |
| Numar de persoane | 5-8 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 72 kg |
| Garantie | Pana la 5 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 1000 mm |
| Latime | 1800 mm |
| Adancime | 595 mm |
| Temperatura maxima de functionare | 260 °C (pana la +315 °C pentru contact temporar) |
| Numar total arzatoare | 3 |
| Suprafata de gatit | 3381 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Asezati gratarul pe o suprafata stabila si conectati regulatorul la butelia de gaz conform instructiunilor. Porniti arzatorul principal si setati temperatura dorita, apoi asezati preparatele pe suprafata de gatit, folosind masa extinsa pentru taierea si organizarea ingredientelor; la final, lasati aparatul sa se raceasca, goliti eventualele reziduuri si curatati placile pentru a pastra gratarul in conditii optime. |

There are no reviews yet.