Informații suplimentare
| Tip produs | Gratar |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Greutate | 19.5 kg |
| Garantie | Pana la 5 ani *Garantie difera în functie de piese individuale. A se vedea termenii si conditiile de garantie |
| Inaltime | 250 mm |
| Latime | 715 mm |
| Adancime | 575 mm |
| Temperatura maxima de functionare | peste 260 °C |
| Numar total arzatoare | 1 |
| Suprafata de gatit | 1754 cm2 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Aseaza-l pe o suprafata stabila si conecteaza la sursa de gaz. Regleaza temperatura la nivelul dorit, lasa-l sa se preincalzeasca, apoi plaseaza alimentele pe plita; dupa incheierea gatitului, lasa gratrul sa se raceasca si indeparteaza grasimile colectate in zona de scurgere frontala. |

There are no reviews yet.