Informații suplimentare
| Tip produs | Plancha |
|---|---|
| Arzator lateral | Nu |
| Butelie gaz | Mare |
| Numar de persoane | Pana in 4 |
| Greutate | 13.5 kg |
| Garantie | 2 ani |
| Material exterior | Otel |
| Inaltime | 225 mm |
| Latime | 666 mm |
| Adancime | 450 mm |
| Numar total arzatoare | 3 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Utilizare | Amplasati gratarul pe o suprafata plana si stabila, de preferat in zona de gatit outdoor. Porniti arzatoarele si reglati fiecare zona in functie de preparatul dorit, apoi asezati ingredientele pe placa din fonta emailata. Dupa utilizare, lasati gratarul sa se raceasca, goliti recipientul de grasime si curatati suprafata cu o perie moale pentru a mentine integritatea materialelor. |

There are no reviews yet.