Informații suplimentare
| Suprafata preparare | 1662 cm2 |
|---|---|
| Tip produs | Pachet |
| Tip gratar | Kamado |
| Izolat termic | Da |
| Numar de persoane | 5-8 |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 106 kg |
| Producator | Grill Guru |
| Garantie | 20 ani |
| Material | Ceramica , Otel Inoxidabil (Inox) |
| Diametru gratar | 460 mm |
| Cantitate | Pachet , 1 bucata |
| Inaltime | 1250 mm |
| Adancime | 560 mm |
| Dotari | Capac pentru controlul alimentarii cu aer, suport pentru carbuni |
| Lungime | 116 cm |
| Tip suport | Picioare cu roti |
| Componente | Gratar, capac de protectie cu termometru integrat, manere din bambus, cadru portabil |
| Suprafata de gatit | 1662 cm2 |
| Tip combustibil | Carbune |
| Inaltime de lucru | 88 cm |
| Utilizare | Alege Grillul Guru Original Large pentru o experienta de gatit fara egal. Cu caracteristici precum discul de ventilatie acoperit cu pulbere si termometrul practic pentru controlul temperaturii, acest gratar iti permite sa gatesti diversificat, intr-un mod simplu si eficient. Grillul Guru Original Large este echipat cu o sectiune din mijloc detasabila, oferindu-ti posibilitatea sa utilizezi diverse accesorii pentru o experienta de gatit personalizata si versatila. Cu o constructie robusta si accesorii incluse, este alegerea perfecta pentru gratarele tale in curte sau in gradina. |

There are no reviews yet.