Informații suplimentare
| Culoare | Rustic |
|---|---|
| Greutate | 1.1 kg |
| Producator | Kratki |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Metal |
| Inaltime | 330 mm |
| Latime | 280 mm |
| Reglabile | Nu |
| Forma | Rectangulara |
| Vopsea | Termorezistenta in camp electrostatic |
| Tip grila | Cu plasa |
| Inaltime rama constructie | 320 mm |
| Adancimea ramei | 45 mm |
| Mod montaj | Cu cleme |
| Utilizare | Grila este destinata utilizarii in sistemele de ventilatie ale semineelor, unde directioneaza si distribuie aerul cald in mod eficient. Se poate monta atat pe perete, cat si in hota semineului, in functie de configuratia spatiului. Este ideala pentru interioare clasice sau rustice, completand perfect estetica prin designul sau retro. In plus, sprijina functionarea stabila a semineului, protejand componentele interne printr-un flux corect de aer. |

There are no reviews yet.