Informații suplimentare
| Diametru sistem | 200 mm |
|---|---|
| Tip produs | Racord |
| Culoare | Inox |
| Diametru evacuare | 200 mm |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Otel Inoxidabil (Inox) |
| Grosime | 0.5 mm |
| Tip cos | ceramic |
| Diametru sursa | 200 mm |
| Tip racordare | 90 grade , 45 grade |
| Tip combustibil | Lemn esenta tare (umiditate max ≤ 20%) |
| Utilizare | Racordul de inox (otel inoxidabil) face legatura intre cosul de fum ,cu tubulatura ceramica la interior, si traseul de burlane care conecteaza sursa de incalzire la cosul de fum. Mufa se monteaza in interiorul racordului ceramic al cosului de fum la care mai apoi se va mufa sistemul de burlane din otel ce pleaca din sursa de incalzire. Acest tip de racord nu este dotat cu snur de etansare si preluare a dilatarii ci dispune de o toleranta de ~2mm de jur imprejur pentru a facilita dilatarea materialului la temperaturi fara a afecta racordul ceramic. |

There are no reviews yet.