Informații suplimentare
| Diametru sistem | 150 mm |
|---|---|
| Tip produs | Burlan |
| Culoare | Negru |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Otel |
| Grosime | 0.6 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Clasa de calitate | Economic |
Seminee CreativeWork Targu Mures
103,00 lei
| Diametru sistem | 150 mm |
|---|---|
| Tip produs | Burlan |
| Culoare | Negru |
| Garantie | 2 ani |
| Material | Otel |
| Grosime | 0.6 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Clasa de calitate | Economic |
There are no reviews yet.