Informații suplimentare
| Componenta horn | Palarie |
|---|---|
| Culoare | Inox |
| Greutate | 2.3 kg |
| Garantie | 25 ani |
| Diametru exterior | 230 mm |
| Izolatie | Vata minerala |
| Grosime perete exterior | 0,5 mm |
| Perete exterior | Otel Inoxidabil 1.4301 in conformitate cu DIN17441 (AISI 304) |
| Grosime termoizolatie | 50 mm |
| Grosime perete interior | 0,5 mm |
| Perete interior | Otel inoxidabil L99 |
| Diametru sistem horn | 130 mm |
| Utilizare | Are rol de finalizare a traseului cosului de fum, directionand gazele arse catre exterior si prevenind infiltrarea apei de ploaie. Se fixeaza ferm pe ultimul tronson al cosului, asigurand protectia sistemului si un tiraj eficient in orice sezon. |

There are no reviews yet.