Informații suplimentare
| Componenta horn | Palarie |
|---|---|
| Culoare | Inox |
| Greutate | 470 g |
| Garantie | 25 ani |
| Diametru exterior | 230 mm |
| Temperatura maxima de functionare | 600 °C |
| Izolatie | Vata minerala |
| Grosime perete exterior | 0,5 mm |
| Perete exterior | Otel Inoxidabil 1.4301 in conformitate cu DIN17441 (AISI 304) |
| Grosime termoizolatie | 50 mm |
| Grosime perete interior | 0,5 mm |
| Perete interior | Otel inoxidabil L99 |
| Diametru sistem horn | 130 mm |
| Utilizare | Se instaleaza la capatul superior al cosurilor de fum izolate cu vata de grosime 50 mm si asigura atat protectia impotriva infiltratiilor de apa, cat si evacuarea corecta a gazelor. |

There are no reviews yet.